O nás

Přírodní kosmetika Mussa s výtažky z bio banánů a dalších vynikajících ingrediencí. Granátové jablko, moringa, aloe vera, mango, jogurt, kokosové a karité máslo… Přípravky neobsahují parabeny, silikony, SLS, minerální oleje, ropné deriváty a ingredience živočišného původu. 

Více o MUSSA zde.

            Přírodní kosmetika Mussa – láska na celý život

 

Přírodní kosmetika Mussa se zrodila v místech věčného jara, na Kanárských ostrovech. V místech, které je ideální pro pěstování kvalitních bio banánů.

Přírodní kosmetika Mussa obsahuje kromě výtažku z banánů, který podle vědeckého výzkumu, při pravidelné aplikaci zvyšuje hydrataci pleti o celých 21% již během jednoho měsíce, také další vynikající ingredience.

Granátové jablko, moringa, aloe vera, mango, jogurt, Q10, pantenol, kokosové a karité máslo spolu s banány vytvářejí dokonale účinné kosmetické přípravky, které nejen, že zlepšují kvalitu kolagenových vláken, regenerují buněčné struktury pleti a ochraňují proti volným radikálům, ale zároveň oblažují svoji překrásnou vůní, příjemnou texturou i vyváženou recepturou, která v sobě spojuje faktor smyslový, přírodní a účinný.

Přírodní kosmetika Mussa vysoce ctí přírodu a její zdroje. Přípravky neobsahují parabeny, silikony, SLS, minerální oleje, ropné deriváty a ingredience živočišného původu.

Přírodní kosmetika Mussa netestuje své přípravky na zvířatech.

Zpět do obchodu