Veganský tuhý šampon Aloe Vera a Kofein

Výborný přírodní tuhý šamponpro časté umývání vlasů, který obsahuje konopný olej napomáhající růstu vlasů, jejich vitalitě, odolnosti a posílení růstu. Spojení kofeinu s Aloe Vera, vlas hydratuje, revitalizuje a zároveň zabraňuje vypadávání.
Jeden tuhý šampon nahrazuje až čtyři plastové láhve, takže je maximálně šetrný nejen k vašim vlasům, ale i k životnímu prostředí.

Skladem (>5 ks)
Kód: 4472
Značka: MUSSA CANARIA
219 Kč
Kategorie: Nejoblíbenější
Snímek obrazovky 2023 05 12 v 18.28.32
Novinka Tip

Šampon je vhodný pro časté umývání vlasů. Obsahuje konopný olej, který napomáhá růstu vlasů, jejich vitalitě, odolnosti a posílení růstu. Spojení kofeinu s Aloe Vera, vlas silně hydratuje a revitalizuje. Zároveň vyrovnává produkci kožního mazu a zabraňuje vypadávání.
Šampon je maximálně šetrný nejen k vašim vlasům, ale i k životnímu prostředí. Jeden tuhý šampon nahrazuje až čtyři plastové láhve.

Návod k použití :

Tuhý šampon nanášíme přímo na vlhké vlasy či jej promneme v dlaních a naneseme pěnu od kořínkům ke konečkům vlasů, které po umytí důkladně opláchneme.

Složení: Bez SLS, SLES, minerálních olejů, silikonů a plastů

96% přírodní produkt
Rostlinný původ : kokosulfát sodný, kyselina citrónová, kaolin, voda, glycerin, extrakt z kakaovníku pravého, konopný olej, arganový olej, kofein, výtažek z aloe pravé.
4% složení šamponu: parfém

Zpět do obchodu